Eventová koordinátorka - Marcy Ka

+420 774 399 169 - kouzelneorisky@gmail.com

O MNĚ

Miluji originalitu a jedinečnost. Miluji zábavu a nesnáším nudu.  Jsem perfekcionistka a dotahuji věci do posledního puntíku. Hodně cestuji a sbírám inspirace, a díky tomu mám kolem sebe spoustu profesionálů a talentovaných lidí, za které se mohu zaručit jejich originalitou a kreativitou za přijatelné ceny.

Přes 3 roky jsem žila v Anglii, kde jsem poznala spoustu báječných lidí z celého světa, kteří mě inspirovali svojí úžasnou energií a radostí ze života. Byli to lidé, kteří se umějí bavit, milují smích, zábavu a užívají si každý okamžik naplno.

Pozorně jsem naslouchala radám a zkušenostem a inspirovala jsem se od těch nejlepších profesionálů. Vymýšlet originální zážitky, hry, program a zábavu je přesně to, co mě baví a v čem jsem se našla!

Mým cílem je poskytovat kvalitu za ceny dostupné všem! Mojí prioritou je Vaše spokojenost a jedinečné zážitky. Organizování a zařizování nejrůznějších akcí je pro mě vždy výzva a snažím se vždy obstarat vše potřebné pro vykouzlení toho nejlepšího výsledku.

Miluji svoji práci, a proto se snažím, aby Vaše reakce na můj vykouzlený oříšek byla jednoduše WOW.

Vzhůru k novým zážitkům

Prožijte vaši společenskou akci jako nikdy předtím. Zavolejte nám a rádi pro vás připravíme nezapomenutelný program na míru.

+420 774 399 169